Klienci biznesowi

Chcesz wręczyć podarunek pracownikowi lub partnerowi biznesowemu, który zaspokoi jego różnorodne potrzeby? Postaw na nowoczesność i wybierz BonCard, a podarujesz im prezenty, które wybiorą sobie sami. BonCard VISA BonCard Mastercard to również wygoda dla Ciebie, zamówienia obsługiwane są natychmiastowo, a dodatkowo możesz podarować kartę do realizacji w konkretnej branży, dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych rodzajów.

karta podarunkowa przedpłacona

Karta Podarunkowa BonCard Visa

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się karta przedpłacona jako nowoczesna forma motywowania i nagradzania pracowników. Dzięki Karcie Podarunkowej BonCard VISA pracodawca ma możliwość swobodnej regulacji wartości przekazanego prezentu. Karta zasilana jest odpowiednią kwotą i płacić nią można zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Zamów terazCzytaj więcej

Dla Firmy

Skuteczna pomoc

Wykorzystaj środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Indywidualne podejście

Możliwość dostosowania wartości nominału do indywidualnych potrzeb pracownika

Motywacja do pracy

Zmotywuj pracowników do pracy dzięki dodatkowemu wynagrodzeniu

Identyfikacja z firmą

Lepsza identyfikacja pracownika z przedsiębiorstwem

Szybka realizacja

Możliwość szybkiej realizacji zamówienia specjalnie dla Twojej firmy

Dla Pracownika

Dodatkowe korzyści

Otrzymaj wynagrodzenie oraz podnieś wysokość netto swojego wynagrodzenia

Płać ile i kiedy chcesz

Opcja wielokrotnego płacenia bez ograniczeń transakcji - na dowolne kwoty

Dostosuj swoją kartę

Możliwość wyboru gratyfikacji

Płacisz zawsze tyle samo

Nie ma kosztów ukrytych ani dodatkowych opłat

Dobre relacje

Zacieśnij więzi ze swoją firmą
karta podarunkowa boncard mastercard

Karta Podarunkowa BonCard Mastercard

Karta przedpłacona Mastercard daje możliwość nagradzania pracowników i kontrahentów. Jest to idealna forma motywacji, którą można wykorzystać jako benefit pracowniczy, ale również jako nagrody pod akcje marketingowe, sprzedażowe i promocyjne.

Kartą można płacić zbliżeniowo co daje komfort użytkownikowi, a także można umieścić logo firmy lub inną grafikę. Karta zasilana jest odpowiednią kwotą i pracownik sam decyduje na co przeznaczy środki.  

Zamów teraz

Elektroniczna karta przedpłacona Mastercard

Elektroniczne karty prepaid Mastercard to nowoczesny pomysł na prezent dla pracownika. Elektroniczne karty przedpłacone Mastercard są to wirtualne karty płatnicze, przeznaczone do bezpiecznych zakupów w Internecie. Elektroniczne karty przedpłacone Mastercard umożliwiają dokonywanie zakupów elektronicznych we wszystkich sklepach oznaczonych logo Mastercard®.

Zamów teraz

Karta Żywieniowa BonCard Mastercard

Przedpłacona karta żywieniowa BonCard Mastercard to szybkie i wygodne rozwiązanie dla firm, które są zobowiązane do finansowania posiłków profilaktycznych dla pracowników zatrudnionych w trudnych warunkach. Zapewni pracownikom możliwość samodzielnego wyboru czasu oraz miejsca, w którym spożyje posiłek lub zakupi produkty spożywcze do jego przygotowania, a firmie ułatwi księgowanie i rozliczenia wszystkich wydatków związanych z posiłkiem regeneracyjnym dla pracownika.

Zamów teraz
karta delegacyjna boncard mastercard

Karta Delegacyjna BonCard Mastercard

Jeśli w Twojej Firmie są przedstawiciele handlowi i pracownicy, którzy często wyjeżdżają w delegację, jeśli chcesz skutecznie i efektywnie zarządzać wydatkami służbowymi w Firmie jednocześnie sprawując kontrolę, to koniecznie skorzystaj z przedpłaconej karty delegacyjnej BonCard Mastercard. Karta delegacyjna sprawi, że Twój pracownik zatankuje samochód, zje smaczny posiłek w restauracji, a po wyczerpującym dniu skorzysta z noclegu w dowolnym hotelu.

Zamów teraz
karta lunchowa boncard mastercard

Karta Lunch BonCard Mastercard

Rozwiązanie dla firm, które zapewniają możliwość nabycia gotowych posiłków przez pracownika. Pracownik ma szeroki wybór lokali gastronomicznych i dań do wyboru, zaś firma zyskuje skuteczne narzędzie do rozliczenia wszystkich wydatków związanych z posiłkiem regeneracyjnym dla pracownika.

Zamów teraz
karta rekreacyjna boncard mastercard

Karta Rekreacyjna BonCard Mastercard

Efektywność pracy zależy od kondycji pracowników i poczucia zrelaksowania. Jak najlepiej zapewnić pracownikom aktywność sportową, jak zadbać o ich zdrowie i urodę? Z przedpłaconą kartą rekreacyjną BonCard Mastercard możesz szybko i bezpiecznie zapewnić rozrywkę i zdrowie w jednym. To nowoczesny system świadczeń pozapłacowych z największą liczbą obiektów rekreacyjnych i sportowych w całej Polsce.

Zamów teraz

Karta Dziecięca BonCard Mastercard

Karta Dziecięca BonCard Mastercard pozwala zastąpić prezenty w postaci paczek, praktycznym i nowoczesnym rozwiązaniem w formie karty przedpłaconej. Rodzic oraz dziecko mogą wspólnie wybrać prezent, który będzie najbardziej trafiony.

Akceptacja Kart Dziecięcych w tysiącach placówek w całej Polsce – zgodnie z branżą, m.in.: w sklepach z obuwiem i odzieżą dziecięcą, zabawkami, grami, w księgarniach, akceptowana też przez usługi rekreacyjne, tj. parki rozrywki, zoo, kina, muzea, baseny sale zabaw oraz w instytucjach powiązanych.

Zamów teraz
karta flotowa boncard mastercard

Karta Flotowa BonCard Mastercard

Zapewnij swoim pracownikom dofinansowanie dojazdów do pracy! Przedpłacona karta flotowa BonCard Mastercard umożliwia zakupienie paliwa na wszystkich stacjach w całej Polsce. Dzięki temu rozwiązaniu pracownik otrzymuje dodatek finansowy, który zapewnia mu tankowanie pojazdu w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności dodatkowych formalności czy pobierania faktur. Jednocześnie wprowadzanie karty flotowej w firmie, pozwala zwiększyć przedsiębiorstwu płynność finansową, z uwagi na skuteczną kontrolę wydatków. Ponadto firma może lepiej planować swój budżet na kolejne miesiące i kwartały dzięki takiej formie zarządzania częścią finansów.

Zamów teraz

Bony BonCard

 

 

Sprawdź ofertę

Karty Przedpłacone

 

 

Sprawdź ofertę

System kafeteryjny

 

 

Sprawdź ofertę

Multikarta Prezent Idealny

 

Sprawdź ofertę