Poznaj MULTIKARTĘ Prezent Idealny – Elastyczna karta podarunkowa dla pracowników jako motywacja!

MULTIKARTA Prezent Idealny to rozwiązanie, które umożliwi wynagrodzenie pracowników, klientów i kontrahentów. Jest to nowoczesny benefit, który pozwoli zmotywować ale też zoptymalizować koszty w firmie. Uznanie pracowników i nagrody są ważniejsze niż kiedykolwiek, jeśli pracodawcy chcą utrzymać wysoki poziom satysfakcji, motywacji i wydajności. Dlatego podaruj możliwość wyboru spośród znanych i lubianych marek: Zalando, Carrefour, Multikino, Storytel, Eventim, H&M, Allegro, Douglas, Yes i wiele innych. Multikarta Prezent Idealny daje dostęp do wszystkich branż spożywczej lub mody, artykuły gospodarstwa domowego lub wakacje, paliwowej lub rozrywki, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie produkty. Prosta realizacja karty w sklepie internetowym prezentidealny.com daje wygodę pracownikowi. Karta jest idealnym elementem każdej strategii nagradzania, ponieważ oferuje pracownikom ogromny wybór.

Zalety Multikarty Prezent Idealny:

Możliwość personalizacji karty

Nominał dopasowany do potrzeb

Długa data ważności

Łatwa dystrybucja

Możliwość wysyłki e-mail

Bezpieczna dostawa

Jedna karta - dostęp do tysięcy produktów

Korzyści Multikarty Prezent Idealny:

Jeśli Twoja firma chce zoptymalizować swoje rozwiązanie w zakresie benefitów – Multikarta Prezent Idealny jest najlepszym pomysłem. Niezależnie od tego, czy pracownicy chcą zafundować sobie nowy strój, wykwintny posiłek czy najnowszą technologię, nagroda będzie dla nich znacząca.

Multikarta Prezent Idealny może być w pełni dostosowana do programu nagród i benefitów Twojej firmy – od logo marki po indywidualną dystrybucję.

Benefit pracowniczy – fizyczna Multikarta Prezent Idealny

Szukasz kreatywnego i niecodziennego sposobu wynagrodzenia swoich pracowników? MULTIKARTA Prezent Idealny to idealne rozwiązanie! Umożliwiamy dodanie personalizowanych życzeń oraz dodatkowy nadruk na kopercie. W naszej ofercie pracownicy na pewno znajdą coś dla siebie.

Zamów teraz

Benefit pracowniczy – elektroniczna Multikarta Prezent Idealny

Pozwól zdecydować pracownikom, na co przeznaczą podarowane środki, dając im możliwość wyboru z elektroniczną Multikartą Prezent Idealny. Idealne rozwiązanie, które umożliwia wysyłkę prezentu e-mailem do każdego pracownika osobno. Poznaj szerokie możliwości naszej oferty.

Zamów teraz

Programy lojalnościowe

MULTIKARTA Prezent Idealny pomoże Ci zbudować silną, nierozerwalną więź i zaufanie zarówno z klientami z sektora B2C jak i kontrahentami B2B. Wykorzystaj ją jako nagroda w swoim programie lojalnościowym i obserwuj, jak motywacja i zaufanie do Twojej firmy rośnie!

Zamów teraz

Konkursy

Charakterystyczną cechą każdego konkursu są atrakcyjne nagrody, które można w nim wygrać. Zachęć swoich klientów do uczestnictwa, oferując im MULTIKARTĘ Prezent Idealny, a tym samym pełną dowolność w personalizacji swojej nagrody!

Zamów teraz

Loterie

Zastanawiasz się, jak efektywnie zaangażować swoich odbiorców oraz jak zwiększyć lojalność wobec swojej marki? Loteria z atrakcyjnymi nagrodami to świetny pomysł! Z MULTIKARTĄ Prezent Idealny zwiększysz zainteresowanie swoją loterią, a atrakcyjność nagrody przyciągnie więcej klientów!

Zamów teraz

Bony BonCard

 

 

Sprawdź ofertę

Karty Przedpłacone

 

 

Sprawdź ofertę

System kafeteryjny

 

 

Sprawdź ofertę

Multikarta Prezent Idealny

 

Sprawdź ofertę