Dystrybucja

Klienci biznesowi

Jesteś zainteresowany prowadzeniem sprzedaży kart podarunkowych w swoich lokalizacjach?

W naszej ofercie znajdują się marki ogólnoświatowe takie, jak Zalando, Tk Maxx, Roblox, Nintendo i wiele innych, a także polskich emitentów m.in. YES, Świat Książki, posiadane przez nas branże są bardzo różnorodne. Oferujemy produkty cieszące się dużym zainteresowaniem na rynku, a jako jedną z głównych zasad naszej firmy jest, aby w okresie trwania współpracy obie strony ponosiły korzyści.

Dystrybucja naziemna

Dystrybucja kart podarunkowych, kodów do gier w postaci wydruków, oraz fizycznych kart. Karty różnych emitentów m.in.: Netflix, Spotify, Google Play, Zalando, TK Maxx, Yes, a także doładowania do gier tj.: Nintendo, Sony, Xboks oraz Roblox mogą być sprzedawane w placówkach na dedykowanych ekspozytorach. Aktywacja kart podarunkowych odbywa się poprzez system kasowy bądź z wykorzystaniem dedykowanych terminali płatniczych.

Dystrybucja e-commerce

Poza dystrybucją naziemną umożliwiamy także dystrybucje doładowań prepaid, kodów do gier czy kart podarunkowych także w internecie. Prowadzona dystrybucja poprzez e-commerce odbywa się za pośrednictwem połączenia API, gdzie produkt jest wysyłany na adres mailowy Klienta automatycznie po dokonaniu zakupu.

Wspieramy, nie tylko w samej dystrybucji kart, ale także w analizie rynku, akcjach marketingowych, jak i prowadzeniu dedykowanych konkursów, które mają za zadanie zwiększyć sprzedaż. Współpracujemy w zakresie dystrybucji kart z m.in. Carrefour, Carrefour Express, Kolporter oraz Chata Polska. Dzięki doświadczeniu wiemy, że mając odpowiednią ekspozycję i organizując razem akcje marketingowe sprzedaż kart, kodów do gier oraz doładowań prepaid ma ogromny potencjał.

Jesteś zainteresowany?

Napisz i zapytaj o warunki.