Firma BonCard Polska Sp. z.o.o. jest dostarczycielem innowacyjnego rozwiązania w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych oraz systemów kart podarunkowych i w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Agent Handlowy

Miejsce pracy: teren całego kraju

Zakres obowiązków:

 • Prowadzenie negocjacji handlowych i aktywna sprzedaż produktów oraz usług BonCard Polska
 • Pozyskiwanie i obsługa Klientów
 • Realizacja właściwej sprzedaży na wyznaczonym terenie
 • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Uwaga!

Dla osób prowadzących działalność w innym obszarze (np. sprzedaż ubezpieczeń, pośrednictwo kredytowe) istnieje możliwość łączenia różnych aktywności – nie wymagamy wyłączności.

Wymagania:

 • Silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces, kreatywność
 • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
 • Dobra organizacja pracy, samodyscyplina oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
 • Minimum średnie wykształcenie
 • Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą
 • Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży
 • Doświadczenie pracy w branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
 • Możliwość realizowania równolegle własnych pomysłów biznesowych
 • Kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do współpracy i realizacji celów
 • Pracę w dynamicznym zespole, zorientowanym na realizację celów.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową www.boncard.pl

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres: praca@boncard.pl

W temacie maila prosimy wpisać Numer referencyjny: PH/województwo

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w dokumentach rekrutacyjnych klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BonCard Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji.” Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 2 lat. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem praca@boncard.pl