Firma BonCard Polska Sp. z.o.o. jest dostarczycielem innowacyjnego rozwiązania w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych oraz systemów kart podarunkowych i w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Merchandiser

Miejsce pracy: centra handlowe, hipermarkety i markety na terenie całego kraju

Obowiązki:

  • obsługa merchandisingowa – układanie kart podarunkowych w sklepach na podległym terenie
  • odbywanie wizyt zgodnie z wyznaczonym planem
  • dbanie o ekspozycje kart
  • terminowe wykonywanie powierzonych zadań
  • dokładanie produktów na ekspozytor
  • raportowanie pracy
  • budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych
  • realizacja planogramów oraz standardów zgodnie z polityką handlową firmy
  • dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandisera
  • rzetelność i systematyczność w działaniu
  • samodzielność, kreatywność oraz sumienność
  • wysoki poziom samodyscypliny i organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • niepełny wymiar etatu
  • elastyczny grafik
  • wynagrodzenie + system premiowy
  • solidne wsparcie szkoleniowe

Uwaga!
Dla osób pracujących w innym obszarze istnieje możliwość łączenia różnych aktywności – nie wymagamy wyłączności. Możesz połączyć studia z pracą bądź podjąć się kolejnego zatrudnienia.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową www.boncard.pl

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres: praca@boncard.pl

W temacie maila prosimy wpisać Numer referencyjny: Merchandiser / Województwo / Miasto

Prosimy o dodanie w dokumentach rekrutacyjnych klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BonCard Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BonCard Polska Sp. z o.o. danych osobowych oraz wizerunku zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.
Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także o prawe wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem praca@boncard.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.